P.R.M.Mosty-Łódź S.A.

Opis stanowiska:

Firma specjalizuje się w budowie obiektów inżynieryjskich tj. mosty wiadukty, kładki dla pieszych oraz przejścia podziemne, na terenie całego kraju.

Specjalista ds. kosztorysowania

Miejsce pracy: łódzkie/Łódź
Kategoria: Budownictwo/Geodezja, Nieruchomości/Budownictwo

sporządzanie wycen na roboty budowlane
weryfikowanie dokumentacji dołączonej do dokumentów przetargowych pod względem technicznym
sprawdzanie kalkulacji opracowanych przez podwykonawców na etapie przygotowania ofert
Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne, budowlane
doświadczenie w przygotowywaniu wycen robót budowlanych
znajomość zasad kosztorysowania prac
doświadczenie w odpowiadaniu na zapytania ofertowe
minimum 2 lata doświadczenia  zawodowego na podobnym stanowisku w firmie z branży budowlanej
dobra znajomość pakietu MS Office
dyscyplina i dobra organizacja czasu pracy (dokładność, terminowość)
Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
stabilność zatrudnienia
pakiet świadczeń socjalnych
możliwość rozwoju zawodowego
umiejętność współpracy w zespole

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wyślij aplikację składającą się z CV i Listu Motywacyjnego klikając w przycisk APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".
Lokalizacja: Łódź
Termin ważności: 2013-07-24